Dëshiron largimin

Futboll

Dëshiron largimin

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 14:58
Dëshiron largimin

Dëshiron largimin, klubi i madh i Premier Ligës presing për yllin e Fiorentinës!

Mançester Junajtid në presing për Nikola Milenkoviç. Sipas asaj që raporton britanikja “The Sun”, qendërmbrojtësi i Fiorentinës është objektivi numër një i “djajve të kuq”, të cilët po kërkojnë një mbrojtës për të bashkëpunuar së bashku me Heri Mekguajër.

Me lojtarin serb kanë nisur kontaktet, ku 23-vjeçari vlerësohet me shifrën e 30 milionë sterlinave.

Milenkoviçit i skadon kontrata në qershorin e 2022 dhe klubi vjollcë nuk dëshiron që ta humbasë me parametra zero duke parë dëshirën e tij për tu larguar me një skuadër më të madhe se Fiorentina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat