Arteta: Nuk mendoj për Barcelonën, jam mirë të Arsenali

Futboll

Arteta: Nuk mendoj për Barcelonën, jam mirë të Arsenali

Më: 3 mars 2021 Në ora: 12:37
Arteta: Nuk mendoj për Barcelonën, jam mirë të Arsenali

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, i ka komentuar edhe një herë thashethemet se ai mund të largohet nga Londra për t’u emëruar “timonier” i Barcelonës, shkruan “Goal”.

Arteta insiston se gjithmonë do të ketë spekulime në ,lidhje me klubin katalunas.

“Gjithmonë do të ketë spekulime të tilla për një ekip të madh si Barcelona. Jam shumë i fokusuar në punën time këtu dhe kemi shumë punë për të bërë. Po e shijoj shumë punën të Arsenali”, ka thënë Mikel Arteta.

Spanjolli nuk e mohoi mundësinë që në të ardhmen të punojë te Barcelona.

“Të ardhmes nuk i dihet, mirëpo në Arsenal jam tani dhe jam shumë mirë”, përfundoi Mikel Arteta.

Barcelona momentalisht drejtohet nga Ronald Koeman.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat