Lojtari i Kombëtares nuk përmbahet, i shënon gol skuadrës së njohur

Futboll

Lojtari i Kombëtares nuk përmbahet, i shënon gol skuadrës së njohur

Më: 3 mars 2021 Në ora: 22:13
Lojtari i Kombëtares nuk përmbahet, i shënon gol skuadrës së njohur

Lojtari i Kombëtares nuk përmbahet, i shënon gol skuadrës së njohur!

Ylber Ramadani bëhet protagonist në kampionatin danez me fanellën e Veljes teksa i ka realizuar gol skuadrës së Kopenhagenit në humbjen e pësuar me rezultatin 2:1 në transfertë.

Mesfushori 24-vjeçar i Kombëtares shqiptare ka realizuar në hyrje të zonës kundërshtare në minutën e 67′ ku barazoi përkohësisht rezultatin në 1-1, por pa mundur dot ta ruajë këtë rezultat pasi skuadra vendase shënoi në minutën e 86′ dhe duke fituar të gjithë takimin.

Një paraqitje e mirë për Ylber Ramadanin duke parë edhe se mund të jetë një zgjedhje e vlefshme e trajnerit Edi Reja për t’i dhënë një mundësi ish-lojtarit të Partizanit për ta grumbulluar për sfidat eliminatore të Kupës së Botës 2022.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat