Probleme për Juven

Futboll

Probleme për Juven

Më: 4 mars 2021 Në ora: 19:19
Probleme për Juven

Probleme për Juven, gjigantët e Europës vihen në lëvizje!

Matthijs De Ligt është e tashmja dhe e ardhmja e Juventus.

Sipas shtypit anglez, për qendërmbrojtësin bardhezi janë vënë në lëvizje disa klube.

Holandezi, në fakt, duket se ka përfunduar në shënjestrën e Liverpool, Real Madrid dhe Barcelona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat