Derbi i Madridit

Futboll

Derbi i Madridit

Më: 6 mars 2021 Në ora: 17:09
Derbi i Madridit

Atletico Madrid dhe Real Madrid do të përballen me njëra tjetrën në kuadër të La Ligas.

Një ditë përpara ndeshjes është bërë edhe publikimi i listës së lojtarëve të grumbulluar për këtë ndeshje nga anga e Los Blancos.

Lista e përbërë prej 20 lojtarëve do t’i gëzojë shumë tifozët e Real Madrid, pasi në të shihet edhe Karim Benzema, i cili ishte në dyshim për këtë ndeshje.

Sergio Ramos dhe Eden Hazard nuk janë të gatshëm dhe po vazhdojnë të mungojnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat