Ballkani e pret sot Dritën

Futboll

Ballkani e pret sot Dritën

Më: 14 mars 2021 Në ora: 11:17
Ballkani e pret sot Dritën

Ballkani e pret sot Dritën në Suharekë për një luftë të madhe e cila do mund të përcaktojë edhe titullin.

Skuadra e Ballkanit do të mundohet që sot ta nxjerrë më të mirën në këtë ndeshje, pasi me një fitore eventuale ndaj Dritës merr tre pikë dhe zë vendin e parë në Superligë. 

Gjithashtu duhet theksuar se forma aktuale e Dritës është e mirë. 

Ndesohja fillon në 13:30.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat