Conte çlirohet nga stresi

Futboll

Conte çlirohet nga stresi

Më: 17 mars 2021 Në ora: 17:49
Conte çlirohet nga stresi

Një psherëtimë e parë e lehtësimit në Inter. Tamponët e kryer, pasi gjetën pozitivitetin e Danilo D’Ambrosio, dhanë një rezultat negativ.

Repubblica raporton se padyshim, para ndeshjes kundër Sassuolo, në fushë sot kundër Torinos, do të kryehen tamponë të rinj.

Të gjithë në dispozicion të Antonio Conte, i cili mund të vazhdojë të përgatitet për ndeshjen e së shtunës mbrëma kundër ekipit të De Zerbi.

Në nivelin menaxherial, nga ana tjetër, Antonello, Baccin dhe anëtari i stafit teknik u negativizuan, ndërsa Ausilio dhe Marotta janë ende pozitivë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat