Kërkon shifër rekorde

Futboll

Kërkon shifër rekorde

Më: 19 mars 2021 Në ora: 15:59
Kërkon shifër rekorde

Borussia Dortmund është i gatshëm ta lërë të largohet Erling Haalandin. Por, vetëm nëse një klub paguan 250 milionë euro.

Ky është lajmi që ka dhënë gazetari dhe drejtuesi i ‘El Chiringuito de Jugones’, Josep Pedrerol.

“Dortmund kërkon 250 milionë euro për Haaland”, ka thënë ai.

Real Madrid, Manchester City, Barcelona, Manchester United, që të gjithë këto klube të mëdha e duan sulmuesin e talentuar, por në këtë kohë krize shkaku pandemisë, nuk do të shpenzojnë aq shumë para për një futbollist.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat