E çuditshme

Futboll

E çuditshme

Më: 4 prill 2021 Në ora: 17:43
E çuditshme, mesfushori i Interit me tatuazh ‘bombë duke bombë ’ në qafë

E çuditshme, mesfushori i Interit me tatuazh ‘bombë duke shpërthyer’ në qafë!

Mesfushori kroat i Interit, Marcel Brozoviç ka zbuluar tatuazhin e ri të cilin e mbanë në qafë dhe ai është një emotik i bombës duke shpërthyer.

Fansat e vunë re tatuazhin e ri të mesfushorit kroat në takimin e mbrëmshëm të Interit ndaj Bolonjës.

Ndryshe, Brozoviç është i fiksuar me artin në trup, teksa ka mbi 20 tatuazhe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat