Formacionet zyrtare: Barcelona – Valladolid

Futboll

Formacionet zyrtare: Barcelona – Valladolid

Më: 5 prill 2021 Në ora: 19:58
Foto ilustrim

Barcelona është nikoqir i Real Valladolidit, sfidë e vlefshme për xhiron e 29-të në La Liga.

Katalunasit që nuk dinë për humbje që një kohë të gjatë kanë rastin e artë që t’i afrohet Atleticos vetëm në një pikë.

Ndërsa, Valladolid do provojë të bëjë befasinë që të largohet sa më shumë nga zona e rrezikshme.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen; Dest, Lenglet, Mingueza, Alba; Busquets, De Jong, Pedri; Griezmann, Messi, Dembele.

Valladolid: Masip; Sanchez; Janko, Olaza, Bruno, Roqeue, Oscar, Alcaraz, Nacho, Guardiola, Kodro

Ndeshja zhvillohet në “Camp Nou” dhe nis në ora 21:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat