Rashica reagon

Futboll

Rashica reagon

Më: 8 prill 2021 Në ora: 11:25
Rashica reagon

Milot Rashica dhe Werder Bremen janë kualifikuar mbrëmjen e kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë.

Bremen mposhti me rezultat minimal 1:0 ekipin e Regensburg – me golin e vetëm që e shënoi Osako në minutën e 51-të.

Rashica e nis takimi si titullar, teksa u zëvendësua 20 minuta nga fundi i ndeshjes.

“Në gjysmëfinale. Ishte një luftë e fortë, por ia dolëm”, ka shkruar Rashica në rrjetet sociale.

Werder Bremen në gjysmëfinale do të luajë ndaj RB Lepizig.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat