Malisheva mposht A&N

Futboll

Malisheva mposht A&N

Më: 11 prill 2021 Në ora: 17:21
Malisheva mposht A&N

Mbyllet xhiro e 22-të e Ligës së Parë me një të diele me ndeshje shumë interesante. 

Malisheva ka triumfuar në derbin e kësaj jave në Grupin A, teksa e ka mposhtur A&N me rezultat minimal 2-1.

Fitore të rëndësishme në luftën për mbijetesë kanë realizuar edhe Trepça  dhe Vëllaznimi në këtë grup.

Grupi A

Liria – Drenasi 0:0

Trepça – Vushtrria 2:1

Vëllaznimi – Onix 5:1

Malisheva – A&N 2:1

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat