Lampard mund të kthehet

Futboll

Lampard mund të kthehet

Më: 16 prill 2021 Në ora: 11:10
Lampard mund të kthehet

Sot Anglia U21 ka larguar nga stoli, trajnerin Aidy Boothroyd, për shkak të rezultateve të dobëta dhe dështimit për t’i kualifikuar ‘Tre Luanët’ në Kampionat Evropian.

Boothroyd i ka dhënë fund aventurës si trajner i Anglisë pas pesë vitesh.

Menjëherë kanë filluar spekulimet për trajnerin e ardhshëm të ‘Tre Luanëve’. Emri që më së shumti po përmendet është ai i legjendës së Chelseat, Frank Lampard.

Kujtojmë që Lampard këtë vit u shkarkua nga detyra e trajnerit nga klubi i Bluve të Londrës, Chelsea.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat