Gjigantët anglezë në garë për Raphael Varane

Futboll

Gjigantët anglezë në garë për Raphael Varane

Më: 16 prill 2021 Në ora: 21:44
Raphael Varane

Raphael Varane mund të vazhdojë karrierën në Angli.

Sipas gazetarit të “BILD”, Chirstian Falk, klubet angleze, Manchester United dhe Chelsea janë në garë për të marrë shërbimet e mbrojtësit francez të Real Madridit, Raphael Varane.

Sipas Falk, “The Red Devils” po përballen me konkurrencë të ashpër nga Thomas Tuchel sepse mbrojtësi francez pëlqehet nga gjermani.

Mbetet të shihet, por një largim i Varane nga “Santiago Bernabeu” nuk është i pamundur në të ardhmen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat