Flick e pranon: Nuk fle më gjumë pas…

Futboll

Flick e pranon: Nuk fle më gjumë pas…

Më: 17 prill 2021 Në ora: 16:38
Flick e pranon: Nuk fle më gjumë pas…

Dhemb akoma në shtëpinë e Bayern Munich eliminimi nga Champions League.

Përballja e dyfishtë me PSG-në i ka lënë një shije të keqe trajnerit dhe lojtarëve.

Këtë e ka konfirmuar vetë Hansi Flick, trajneri i bavarezëve, i cili, siç ka bërë të ditur L’Equipe, ka zbuluar se ka humbur gjumin për shkak të eliminimit.

“Nuk mund të harrohet shumë shpejt një eliminim nga Champions League. Nuk fle gjumë shumë mirë… Sytë e mi mund ta konfirmojnë. Dukem i relaksuar? Ndoshta sepse duhet të vazhdojmë përpara dhe të mendojmë për të ardhmen”, ka thënë Flick.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat