E shkeli në fytyrë

Futboll

E shkeli në fytyrë

Më: 18 prill 2021 Në ora: 12:23
E shkeli në fytyrë

Ditën e djeshme, Çelsi mori të drejtën për të luajtur në finalen e FA Cup, teksa mposhti me rezultatin 1-0, Mançester Sitin.

Blutë e Londrës i nderoi një gol nga ana e Zijek në minutën e 55, ndërkohë që nuk munguan edhe episodet, siç ishte ai mes Maunt dhe Fernandinjos.

Ditën e djeshme, Çelsi mori të drejtën për të luajtur në finalen e FA Cup, teksa mposhti me rezultatin 1-0, Mançester Sitin.

Blutë e Londrës i nderoi një gol nga ana e Zijek në minutën e 55, ndërkohë që nuk munguan edhe episodet, siç ishte ai mes Maunt dhe Fernandinjos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat