Pique është i pamëshirshëm

Futboll

Pique është i pamëshirshëm

Më: 18 prill 2021 Në ora: 14:05
Pique është i pamëshirshëm

Një skenë argëtuese është zhvilluar mbrëmjen e së shtunës pas fitores bindëse të Barcelona-s kundër Atheltic Bilbaos në finalen e Kupës së Mbretit.

Ousmane Dembele ka provuar të futet në fotografinë e grupit me trofeun të lojtarëve që kanë dalë nga La Masia, qendra e famshme e të rinjve të katalanasve prej ku kanë dalë shumë talente që luajnë me skuadrën e parë.

Megjithatë, protagonistët e fotografisë, mes të cilëve Sergio Busquets, Sergi Roberto dhe Riqui Puig, nuk e kanë marrë mirë dhe e kanë larguar francezin mes të qeshurave.

Gerard Pique i ka thënë: “Largohu nga këtu me gjithë paratë që kushton!”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat