Fernandiho provoi, por...

Futboll

Fernandiho provoi, por...

Më: 18 prill 2021 Në ora: 14:17
Fernandiho provoi, por...

Chelsea është përballur kundër Manchester City-t për FA Cup, me londinezët që arritën të kualifikoheshin në fazën e fundit pas fitores në shifrat 1:0.

Trajneri Tuchel është duke u mbështetur tek talentet e rinj dhe Mount është thesari i ekipit.

Fernandiho provoi që të ndalte me të gjitha mënyrat, duke provuar duart dhe trupin si të bëhej fjalë për MMA, por sërish Mount arriti që ta kalonte.

Është fakt se në futboll ndodhin shumë situata të pakëndshme dhe ndonjëherë edhe gazmore!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat