Operohet Bajraliu

Futboll

Operohet Bajraliu

Nga: K.G. Më: 20 prill 2021 Në ora: 18:21
Operohet Bajraliu

Skuadra e Kikës nga Hogoshti, anëtar i Ligës së Parë të Kosovës, grupi B, ka bërë të ditur se futbollist i saj është operuar dhe do të mungojë një kohë. 

“Qendërmbrojtësi i ynë, Eridon Bajraliu është operuar me sukses në spitalin e Ortopedisë në spitalin e Mitrovicës.

Bajraliu është operuar në gjurin e djathtë pas këputjes së ligamenteve.

KF Kika i dëshiron shërim të shpejtë dhe e mirëpret sa më shpejtë në fushën e blertë”, njofton KF Kika.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat