Shqiptari kundër Romës

Futboll

Shqiptari kundër Romës

Më: 22 prill 2021 Në ora: 18:12
Shqiptari kundër Romës

Berat Gjimshiti starton kundër Romës.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës dhe Atalantës dhe aty shihet edhe Gjimshiti.

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Berat Gjimshiti, e nis titullar sfidë me Romën, me shpresën që të bëjë më të mirën sonte.

Ndeshja luhet në orën 18.30, ndërsa Roma kërkon fitore në këtë sfidë ë vështirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat