Merr vendimin

Futboll

Merr vendimin

Më: 24 prill 2021 Në ora: 17:40
Merr vendimin

35 milionë euro, Paris Saint-Germain merr vendimin!

Paris Saint-Germian nuk do të privohet nga Kylian Mbappe, por kontrata e lojtarit skadon në vitin 2022 dhe nuk ka asnjë të re mbi rinovimin.

Në rast se rinovimi nuk do të vijë, atëherë klubi francez mund të jetë i detyruar ta shesë për të mos e humbur kosto zero.

Sipas Corriere dello Sport, PSG i ka vendosur një çmim 135 milionë euro sulmuesit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat