Vëmendja në Paris

Futboll

Vëmendja në Paris

Më: 28 prill 2021 Në ora: 11:50
Vëmendja në Paris

Në Paris të Francës do të zhvillohet gjysmëfinalja e dytë e Ligës së Kampionëve. Paris Sen Zhermeni është nikoqir i Mançester Sitit, në ndeshjen e parë të gjysmëfinales të garës më interesante në Evropë.

Një duel mes dy klubeve që kanë shpenzuar shumë në vitet e fundit që të jenë në këtë pozitë.

Pritet ndeshje spekakolare, pasi të dy skuadrat njihen për lojën e tyre të bukur dhe sulmuese.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Parku i Princërve” dhe do të drejtohet nga gjyqtari gjerman Feliks Bryh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat