Llapi fiton pikët e qetësisë 

Futboll

Llapi fiton pikët e qetësisë 

Nga: K.G. Më: 9 maj 2021 Në ora: 17:04
Elvis Prençi

Llapi nga Pidujeva ka fituar pikët e qetësisë, duke u shmangur nga skuadrat e fundit.

Llapjanët si vendas shënuan fitore me rezultat 1:0 ndaj Besës nga Peja.

Autor i golit të fitores është Elvis Prençi në minutën e 59-të. 

Llapi renditet në vend të pestë me 42 pikë dhe Besa është në fund me 12 pikë pas 34 jave në elitën e futbollit të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat