Nesër finalja e Kupës së Kosovës

Futboll

Nesër finalja e Kupës së Kosovës

Më: 18 maj 2021 Në ora: 15:26
Nesër finalja e Kupës së Kosovës

Nesër finalja e Kupës së Kosovës, Mitrovica – Kosova VR!

Të mërkurën (më 19 maj) në orën 16:00, në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë, do të zhvillohet ndeshja finale e Kupës së Kosovës në konkurrencën e femrave, KFF Mitrovica – KFF Kosova VR (P).

Edhe kjo ndeshje do të zhvillohet pa praninë e tifozëve, vetëm me pjesëmarrjen e zyrtarëve të klubeve dhe mysafirëve të paraparë me protokollin antiCovid19.

Mitrovica pas titullit synon edhe Kupën, ndërsa Kosova mobiizohet që të përfundojë edicionin me trofe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat