Sot lëshohet nga spitali

Futboll

Sot lëshohet nga spitali

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 11:25
Sot lëshohet nga spitali

Christian Eriksen ka kryer operimin e tij me sukses.

Një defibrillator është ngjitur tani në zemrën e Eriksen dhe e ardhmja në Inter tani është në rrezik.

Danezi do të largohet nga spitali sot (e premte) dhe sipas mjekëve, arsyeja që erdhi deri këtu ishte një inflamacion i quajtur miokarditi.

Sipas informacioneve të fundit, nëse pajisja do të jetë në trupin përgjithmonë, ai nuk do të jetë më në gjendje të luajë në Serie A.

La Gazzetta dello Sport njofton se një kontroll tjetër do të bëhet pas katër apo pesë javësh në Milano.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat