Muja largohet nga Trepça ‘89

Futboll

Muja largohet nga Trepça ‘89

Nga: K.G. Më: 20 qershor 2021 Në ora: 22:19
Muja largohet nga Trepça ‘89

Futbollisti Ardian Muja largohet nga skuadra e Trepçës ’89. Mitrovicasit mbesin edhe pa një lojtar të mirë. 

“Nga sot nuk do të jem pjesë e klubit KF Trepça 89.

Mirënjohës dhe falënderues për të gjithë juve për përkrahjen e vazhdueshme që keni bërë si në drejtim timin e ashtu edhe të shokëve të skuadrës, faleminderit edhe presidentit të klubit z. Abedin Zeka si dhe të gjithë stafit teknik të trenerëve me të cilët kam punuar gjatë kësaj periudhe 4 vjeçare. 

Klubit i dëshirojë rikthim të shpejtë në Superligë aty ku edhe e ka vendin.

Ndërsa për të ardhmen time do të vendosi në ditët në vazhdim”, njofton Muja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat