Rrahmani i bashkohet Ballkanit

Futboll

Rrahmani i bashkohet Ballkanit

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 17:21
Rrahmani i bashkohet Ballkanit

Futbollisti Albion Rrahmani i bashkohet skuadrës së Ballkanit nga Theranda. Lajmi konfirmohet nga Ballkani.

“Një ndër futbollistët më të përfolur në sezonin që e lamë pas në ligën e parë ishte Albion Rrahmani,

Me Rrahmanin kemi nënshkruar kontratë për 3 vite të cilin e mban të lidhur deri në vitin 2024.

Paraqitjet mbresëlënëse të cilat i ka pasur ne FC Malisheva e kanë bërë qe atij ti vihet pseudonimi “Lewandovski”.

Paraqitjet e tij nuk kanë kaluar pa u vënë re nga klubi ynë, andaj me çdo ngulm kemi insistuar qe Albionin ta sjellim ne klubin tonë.

Urojme që tani Lewandovski I Ballkani-t të na ndihmojë në arritjet e klubit si dhe atij personale”, njofton KF Ballkani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat