Barcelona me disa plane

Futboll

Barcelona me disa plane

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 19:53
Barcelona me disa plane

Nevoja e FC Barcelonës për të ulur faturën e shpenzimeve financiare ka vendosur disa emra të duhur drejt largimeve.

Njëri prej tyre është ai e Miralem Pjaniç.

Ftesa e bërë tashmë nga klubi blaugrana dhe mund të fillojë të konkretizohet dhe janë ekipet italiane që kanë treguar më shumë interes. Ky është rasti i Inter Milan.

Duke përjashtuar shkëmbimin e mundshëm të kartave me Ramsey, një lojtar i Juventusit, thashethemet për një mbërritje të mundshme në Inter kalojnë para largimit të Brozovic.

Në pritje të operacioneve të tjera që mund të zhbllokojnë atë të, deri më tani, lojtarit të FC Barcelona, ??e ardhmja e Pjanic ka një ngjyrë italiane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat