Lenglet dëshiron të mbetet tek Barcelona

Futboll

Lenglet dëshiron të mbetet tek Barcelona

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 20:17
Clement Lenglet

Clement Lenglet dëshiron të mbetet pjesë e gjigantit spanjoll.

Sipas ‘Mundo Deportivo’, Lenglet synon të mbetet pjesë e Barcelonës pavarësisht ofertave që janë në drejtim të tij.

Futbollisti ka dëshpëruar me paraqitjet e tij te Barcelona, dhe raportohet se drejtuesit e ‘Blaugaranëve’ po synojnë ta shesin atë gjatë afatit kalimtar të verës.

Shumë skuadra evropiane si Arsenal, Tottenham, Everton, Roma kanë shprehur interesim për transferimin e mbrojtësit.

Por 26-vjeçari, përkundër ofertave që ka thuhet se do ti refuzojë të gjitha që të mbetet pjesë e gjigantit spanjoll.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat