Modelja, tifoze e klubit të madh

Futboll

Modelja, tifoze e klubit të madh

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 11:35
Modelja, tifoze e klubit të madh

Pa bukuroshe simpatizuese edhe klubet e futbollit nuk janë atraktive.

Maria Ludovica, modelja seksi që bën tifo për Interin.

Maria Ludovica, modelja dhe stilistja e e famshme e modës është është një adhuruese e Interit.

Image

Ajo është mjaft aktive në Instagram teksa numuron reth 50 mijë follow, ndërsa fotot provokuese nuk mungojnë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat