Zbulohet sakrifica e madhe e Messit

Futboll

Zbulohet sakrifica e madhe e Messit

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 16:01
Zbulohet sakrifica e madhe e Messit

Zbulohet sakrifica e madhe e Messit!

Lionel Messi do të rinovojë me Barcelona-n, marrëveshja është arritur dhe do të zyrtarizohet në fillimin e gushtit.

E opërditshmja Sport ka zbuluar këtë të enjte detajet e kontratës së re  të fenomenit argjentinas, i cili ka vendosur të përgjysmojë rrogën.

Numri 10 i katalanasve do të kalojë nga 500 mijë euro në javë në 250 mijë sezonin e ardhshëm, me rrogën vjetore të Pleshtit që do të jetë 12 milionë euro në sezon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat