Icardi zbulon të ardhmen

Futboll

Icardi zbulon të ardhmen

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 17:07
Icardi zbulon të ardhmen

Icardi zbulon të ardhmen.

Pavarësisht zërave mbi një kthim të mundshëm në Serinë A (Roma ose Juventus), Mauro Icardi do të qëndrojë te Paris Saint-Germain.

Ka qenë vetë sulmuesi argjentinas që i ka dhënë fund zërave, me disa postime në Instagram.

“Këtë sezon, të ardhshmin dhe tjetrin! Nuk ka patur kurrë dyshime. Allez Paris!”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat