Juventus është gati të përfitojë

Futboll

Juventus është gati të përfitojë

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 19:28
Juventus është gati të përfitojë

Juventus është gati të përfitojë!

Juventus, sipas The Sun, pavarësisht operacionit Kaio Jorge, vazhdon të ndjekë me interes Gabriel Jesus të Manchester City.

Pasi kanë humbur Aguero-n, Citizens do të dëgjojnë oferta të mundshme për brazilinin dhe nuk do të ishin kundër shitjes së tij, duke parë se drejtuesit po studiojnë strategjinë më të mirë për të grumbulluar fondet që do të duhen për të blerë Harry Kane dhe Jack Grealish, kartonët e të cilëve kushtojnë 250 milionë euro.

Dhe një pjesë e këtyre mund të vijnë nga shitja e Gabriel Jesus.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat