Nëse dështon

Futboll

Nëse dështon

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 13:23
Nëse dështon

Objektivi kryesor i merkatos së Real Madrid është të marrë në Spanjë fenomenin e PSG, Kylian Mbappe.

Operacioni duket pothuajse i pamundur, por në Madrid janë të bindur se mund ta realizojnë.

Megjithatë, sipas Todofichajes.com, në rast se sulmi për francezin do të dështojë, Real mund ta investojë një pjesë të thesarit të ruajtur për Mbappe, për një qendërmbrojtës të ri pas lamtumirave të Ramos dhe Varane.

Objektivi kryesor duket se është Pau Torres i Villarreal, për të cilin do të investoheshin rreth 60 milionë euro.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat