Azemi nuk do ta veshë më fanellën e Ballkanit

Futboll

Azemi nuk do ta veshë më fanellën e Ballkanit

Më: 3 gusht 2021 Në ora: 17:48
Azemi nuk do ta veshë më fanellën e Ballkanit

Mbrojtësi i talentuar, Valon Azemi nuk do ta veshë më fanellën e Ballkanit.

Azemi ka njoftuar se ka ndarë rrugët me klubin nëpërmjet rrjeteve sociale.

Ai ka falënderuar stafin dhe bashkëlojtarët për respektin e dhënë.

“Nga sot nuk do jem më pjesë e Ballkani. Falënderojë stafin dhe lojtarët për kontributin dhe respektin ndaj meje”, shkroi Azemi në llogarinë e tij në Facebook.

Ballkani i Suharekës krahas disa largimeve, ka zyrtarizuar disa lojtar për edicionin e ri në të cilin synon trofe dhe dalje në garat evropiane.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat