Fansat e Messit protestojnë jashtë “Camp Nou”

Futboll

Fansat e Messit protestojnë jashtë “Camp Nou”

Më: 6 gusht 2021 Në ora: 07:48
Protesta

Dhjetëra miq të Barcelonës janë mbledhur jashtë “Camp Nou” për të protestuar kundër mospërtëritjes së Lionel Messit. 

Disa, në fakt, duke shpërthyer në lot.

Miqtë e Barcelonës nuk mund ta nënvlerësonin fundin historik të sezonit, pas njoftimit të skuadrës së tyre për mos rinovimin e kontratës së Lionel Messit.

Konkretisht, dhjetëra katalanas janë mbledhur jashtë “Camp Nou”. Të tjerë prej tyre po protestojnë kundër vendimit të drejtuesve të klubit, ndërsa ka edhe nga ata që kanë shpërthyer në lot.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat