Messi sonte ose nesër në mëngjes kryen testet mjekësore

Futboll

Messi sonte ose nesër në mëngjes kryen testet mjekësore

Më: 8 gusht 2021 Në ora: 14:49
Messi sonte ose nesër në mëngjes kryen testet mjekësore

Lionel Messi raportohet se është edhe më afër transferimit te Paris Saint-Germaini.

Julien Laurens nga “ESPN” ka shkruar se sulmuesi argjentinas sonte ose nesër në mëngjes do të kryej testet mjekësore në Paris.

Gjashtë herë fituesi i “Topit të Artë” pritet të nënshkruaj kontratë dy vjeçare, me mundësi vazhdimi edhe për një vit.

Edhe 34-vjeçari sot në konferencën për media konfirmoi bisedimet me klubin francez, duke thënë se PSG është një opsion për të.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat