Nuk shihet në planet e Koemanit

Futboll

Nuk shihet në planet e Koemanit

Më: 13 gusht 2021 Në ora: 19:50
Nuk shihet në planet e Koemanit

Një lajm i bujshëm vjen nga Spanja, Barcelona i ka vetëofruar skuadrës së Lacios, ish-mesfushorin e Interit dhe Liverpulit, Filipe Kutinjon.

Sipas asaj që raporton “El Mundo Deportivo”, katalanasit i kanë ofruar në formulën e huazimit skuadrës bardhekaltër Kutinjon, i cili nuk ndodhet në planet e Ronald Kuman.

Fantazisti brazilian i cili u ble nga Liverpuli për një shifër prej 135 milionë euro nuk arriti të linte gjurmë me fanellën blaugrana pas dëmtimeve të njëpasnjëshme.

29-vjeçari është aktivizuar gjithsej në La Liga në 80 ndeshje nga ku ka realizuar 19 gola dhe ka dhuruar 11 asiste.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat