Acarohet

Futboll

Acarohet

Më: 26 gusht 2021 Në ora: 15:40
Acarohet

E ardhmja e Kilian Mbape ka acaruar situatën në shtëpinë e PSG-së duke mos zgjatur shumë entuziazmi për afrimin e Lionel Mesit.

Sulmuesi francez po kërkon me çdo kusht të largohet, dhe drejtuesit parisien janë bindur, por duan që ky transferim të bëhet sipas kushteve të tyre. Presidenca e PSG-së dërgoi një mesazh të qartë ditën e djeshme me anë të drejtorit sportive Leonardo duke u shprehur të qartë përballë kërkesave të Realit.

Por, ditën e sotme gazeta spanjolle ‘’MARCA’’ është munduar të marrë një përgjigje nga vetë presidenti Al-Khelaifi, por ky i fundit është treguar mjaft i rezervuar duke refuzuar të përgjigjet.

‘’Do të flasim më vonë, nuk është momenti tani. Po punoj!’’, ishin fjalët e Al-Khelaifit i cili ndodhet në Stamboll për shortin e Ligës së Kampionëve që do të hidhet paditen e sotme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat