Perez po përgatit çmendurinë

Futboll

Perez po përgatit çmendurinë

Më: 2 shtator 2021 Në ora: 12:42
Perez po përgatit çmendurinë

Real Madrid po tenton të krijojë një ‘galaktikë’ me sulmuesit Mbappe e Haaland.

‘Los blancos’ dështuan ta transferojnë francezin Mbappe këtë verë, por mund ta marrin atë falas verën e vitit 2022 pasi që ai mbetet agjent i lirë.

Në ndërkohë, drejtuesit e Real Madrid dëshirojnë të sjellin edhe norvegjezin Erling Braut Haaland, në rast se arrijnë akord me agjentin e tij Mino Raiola.

Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez, është tifoz i Mbappe dhe e dëshiron në skuadër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat