Ademi me Dinamon kundër West Ham-it

Futboll

Ademi me Dinamon kundër West Ham-it

Nga: K. G. Më: 16 shtator 2021 Në ora: 17:03
Ademi me Dinamon kundër West Ham-it

Futbollisti shqiptar, Arijan Ademi, sot me ekipin e njohur kroat, Dinamo nga Zagrebi, do të ballafaqohen me West Ham-in nga Anglia, në kuadër të xhiros së parë të Grupit H të Europa League.

Dinamo ka punë shumë të vështirë por synon fitore në hapje të fazës së grupit.

Kampioni kroat ka përparësinë e fushës, ndërsa West Ham cilësinë.

Ndeshja luhet në orën 18.45. Në grup bëjnë pjesë West Ham, Rapid nga Vjena, Dinamo dhe Genk.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat