Ferizaj shkarkon kryetrajnerin

Futboll

Ferizaj shkarkon kryetrajnerin

Nga: K. G. Më: 16 shtator 2021 Në ora: 17:09
Ferizaj shkarkon kryetrajnerin

Tri ndeshje, një barazim e dy humbje ose nga 9 pikët e mundshme fituam vetëm një klubi i futbolli Ferizaj në kuadër të Ligës së Parë të Kosovës, Grupi B.

Rezultatet e dobëta, Ferizaj shkarkon kryetrajnerin Megzon Visoka. 

FC Ferizaj 'ndanë' rrugët me trajnerin, Megzon Visoka. 

Klubi ynë pas rezultateve jo të mira në 3 ndeshjet e para, ka vendosur që të shkëpus kontratën me trajnerin, Megzon Visoka dhe Arsim Tershani. 

Deri në emërimin e trajnerit të ri të klubit, detyrën e trajnerit do ta udhëheqë trajneri i juniorëve, Sherif Topalli me ndihmësat e tij. 

Ne si klub i falenderojmë Megzon Visokën dhe Arsim Tershani për kontributin e tyre, duke i dëshiruar suksese në karrierë”, njofton KF Ferizaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat