Rashica e nis titullar

Futboll

Rashica e nis titullar

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 15:15
Rashica e nis titullar

Milot Rashica starton për Norwich City, e kërkon golin e parë në Premier League.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Norwich City dhe Watford.

Milot Rashica e nis titullar dhe do të kërkojë të shënojë golin e parë në Premierligë.

Sfida starton nga ora 16:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat