Bardhi: Ne e kemi ditur që do të triumfojmë në Gjilan

Futboll

Bardhi: Ne e kemi ditur që do të triumfojmë në Gjilan

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 19:40
Bardhi: Ne e kemi ditur që do të triumfojmë në Gjilan

Ndihmëstrajneri i Ulpianës, Visar Bardhi është shprehur i lumtur për fitore ndonëse ka pasur edhe hamendje se do të triumfojnë ndaj Gjilanit.

Derisa tutje, Bardhi shtoi se kjo fitore i jep motivim për të marrë pikë të plota edhe në ndeshje tjera.

“Ne e kemi ditur që do të triumfojmë në Gjilan, pas të gjitha ndeshjeve të bukura por që nuk e kemi pasur fatin.

Në Gjilan kemi dhënë maksimumin dhe arritëm fitoren. Çdo ndeshje jemi të motivuar, por tani do të jemi edhe më të motivuar pas kësaj ndeshje”, deklaroi Bardhi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat