Operohet Berisha

Futboll

Operohet Berisha

Nga: K.G. Më: 24 shtator 2021 Në ora: 11:20
Operohet Berisha

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Bernard Berisha, njëherësh anëtar i skuadrës Akhmat Grozny, që garon në Kampionatin e Rusisë, është operuar me sukses. 

Lajmi bëhet i ditur nga futbollisti. 

“Operacioni u krye me sukses! 

Një falënderim i madh për të gjithë ekipin në Klinikën Villa Stuart në Romë për mbështetjen e tyre aktive dhe të dashur”, ka shkruar Berisha në. profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat