Ronaldo: Gara e bukur është rikthyer

Futboll

Ronaldo: Gara e bukur është rikthyer

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 18:42
Ronaldo: Gara e bukur është rikthyer

Cristiano Ronaldo për Ligën e Kampionëve: “Gara e bukur është rikthyer”!

Ish- sulmuesi i Real Madridit dhe Juventusit, Cristiano Ronaldo ka shkruar lidhur me garën më prestigjioze për klube, Ligën e Kampionëve, shkruan Insporti.

Para ndeshjes së nesërme ndaj Villarrealit, ka reaguar edhe CR7, i cili në rrjetin social, Facebook, shkroi: “Gara e bukur është rikthyer”.

“Djajtë e Kuq” do përballen me Villarrealin nesër në kuadër të xhiros së dytë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat