Afër Milanit

Futboll

Afër Milanit

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 19:52
Afër Milanit

Për Paolo Maldinin dhe drejtuesit e skuadrës së Milan është jetike sigurimi i një emri të madh në repartin e mesfushës për vitet e ardhshme.

Interesimi i madh i Milanit për shërbimet e Noa Lang tashmë nuk është një sekret.

Mirëpo talenti holandez është një ‘kafshatë’ e vështirë për tu kapërdirë nga Rossonerët, kjo për faktin të kushteve ekonomike të vendosura nga Club Brugge.

Talenti i lindur në vitit 1999 i rritur tek skuadra e Ajax dhe me një kontratë deri në 2025 Milan duket e detyruar për tju nënshtruar kërkesave të gjigantit belg.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat