Struga barazon me Borecin

Futboll

Struga barazon me Borecin

Nga: K.G. Më: 16 tetor 2021 Në ora: 15:59
Struga barazon me Borecin

Struga Trim & Lum vazhdon me rezultate jo të mira në Kampionatin e  Maqedonisë së Veriut në futboll. 

Struga si vendas ndeshet baras (1:1) me Borecin nga Velesi.

Cake shënoi në minutën e 10-të për Strugën dhe Luma në atë të 82-tën për Borecin. 

Struganët janë në vend të 7-të me 14 pikë dhe Boreci i dhjeti me 8 sosh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat