Hysaj shkakton penallti, Interi shënon ndaj Lazios!

Futboll

Hysaj shkakton penallti, Interi shënon ndaj Lazios!

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 18:37
Hysaj shkakton penallti, Interi shënon ndaj Lazios!

Hysaj shkakton penallti, Interi shënon ndaj Lazios!

Skuadra e Lazios po zhvillon takimin ndaj Interit në stadiumin “Olimpico” të Romës në kuadër të javës së tetë të Serie A, shkruan Insporti.

Interi ka arritur të kalojë në avantazh pas gabimit të mbrojtësit të djathtë të Shqipërisë, Elseid Hysajt, i cili shkaktoi penallti.

Për “zikaltërit” ka shënuar krotati, Ivan Perisic në minutën e 12.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat