Mbappe: Faleminderit PSG

Futboll

Mbappe: Faleminderit PSG

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 12:03
Mbappe: Faleminderit PSG

Kylian Mbbape falënderoi PSG -në. Sulmuesi fitoi trofeun MVP të ndeshjes kundër Angers këtë të Premte .

Disa orë më vonë, futbollisti ka publikuar një fotografi në Instagram me Nasser Al-Khelaïfi , president i PSG, shoqëruar me një mesazh: “Gjithmonë i uritur për më shumë … Faleminderit PSG . ”

Sulmuesi francez dha një asistim dhe shënoi një penallti për golin e dytë për parizianët në fitoren e ligës .

Publiku i Parc des Princes u pajtua me lojtarin dhe ndryshoi fishkëllimat e ndeshjeve të para të sezonit për një duartrokitje të fortë në unison për reprezentuesin francez, i cili u zëvendësua në pjesën e dytë pasi shënoi golin vendimtar kundër Angers .

Ata që morën pjesë në stadiumin e PSG -së iu nënshtruan një shfaqjeje të re Mbappe pavarësisht faktit se gjatë pushimit të ekipit kombëtar ai siguroi se donte të largohej nga PSG -ja në verë dhe se ai do të kishte shkuar vetëm në Real Madrid në merkaton e fundit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat